Pravidla

SYSTÉM TURNAJE

1. V turnaji působí 10 mužstev, která jsou rozdělená do 2 skupin ("A" a "B")

2. Do skupin budou celky rozlosovány na základě výkonnostních košů (dle ligy ve které působí, každý koš-2 celky).

3. 1 skupina: 5 mužstev. Hraje se systémem každý s každým doma a venku (tj. 2x se stejným soupeřem v rámci skupin).

4. Hrací dny základních skupin jsou Pátek, Sobota (v případě že v tento den nelze odehrát zápas, se mohou manažeři domluvit např. na Pondělí)

5. Hraje se klasický přátelský zápas (BEZ prodloužení), za výhru si tým připíše 3 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů.

6. Z důvodů zachování energie pro důležité zápasy (liga, národní pohár), je povinné odehrát všechna utkání v základních skupinách na velmi nízkou nebo nízkou důležitost, ve vyřazovacích bojích se již podmínky nekladou, důležitost je čistě na uvážení managerů.

7. Do semifinále postoupí 2 celky z každé skupiny s největším počtem bodů (v případě rovnosti rozhoduje skóre)

8. Dvojice ve vyřazovací fázi (semifinále) budou hrát takto:

-1B vs 2A

- 1A vs 2B

9. Vyřazovací část (semifinále) sa hraje na 2 vítězné zápasy. Doma a venku.

10. Velkolepé finále se odehraje jen 1 a to na stadionu týmu, který si v rámci základních skupin / semifinále nastřádal více bodů.

Prosím, abyste dodržovali tato pravidla!

PLÁNOVÁNÍ  ZÁPASŮ

1. Povinností každého mužstva je poslat výzvu, jak na domácí zápasy, tak na venkovní zápasy. Obě mužstva jsou zodpovedná za zápas (hrajeme kvůli bodům přátelský zápas BEZ prodloužení).

2. Povinností mužstev, je oznámit mi, když jeho soupeř nepřijíma výzvy. Jestli  to neuděláte mužete prohrát i vy (kontumačně, takže mi o tom pište do pošty na PPM).

3. Za neodehraný zápas, bez předchozího oznámení organizátorovi, následuje kontumace 0:3.

4. Pokud soupeř nepřijímá Vaše výzvy, jako první krok je dobré mu o tom napsat. Když to nepomáhá, je potřeba sa obrátit na mne PPM poštou. Potom to budu řešit já a v případě neodohrání zápasu Vám nehrozí kontumace.

5. Datumy, na které máte posílat výzvy, najdete v rozpisu.

Najdete-li v pravidlech nějaké nejasnosti, neváhejte se mi ozvat :-)